Interiérové dveře

Pro uspokojení každého zákazníka obsahuje naše nabídka interiérové dveře  Od dveří v ceně 1 340,- bez DPH, přes laminátové, podýhované dveře pravým dřevem, designové italské dveře až po celoskleněné dveře. 

K výrobě našich interiérových dveří jsou použity nejmodernější technologie. Zde se na první pohled setkává kvalita s vysokou estetičností.

Jaký povrch interiérových dveří zvolit?

Přírodní dřevěná dýha je pro dveře v dostání v 10-ti základních odstínech, od břízy až po exotické Zebrano. Dýhované dveře jsou vždy ošetřeny kvalitním UV lakem, který je následně vytvrzen. Díky tomu je u dveří zaručena vysoká odolnost a vzhledem k ucelenému neporéznímu povrchu jednoduchá údržba.

CPL laminát v pěti designových dekorech dřeva je alternativou, jak si do domácnosti pořídit dveře přírodního vzhledu, se stálobarevným neměnným povrchem. Opět zde klienti oceňují vysokou odolnost, snadnou údržbu a dobrou kombinovatelnost s ostatními interiérovými prvky.

Struktura je vysoce odolný povrch z polypropylenu, použitelný do všech typů místností se základní i velmi vysokou zátěží. Díky široké barevné škále těchto umělých povrchů získá klient možnost vybrat si dveře, které budou dominantou jeho interiéru. Velmi kvalitně designově zpracované imitace dřevin ve spojení s hmatatelnou strukturou dodají ten správný punc pro Váš domov.

Vysoký lesk volí převážně klienti, které oslovuje moderní styl bydlení. Naše interiérové dveře ve vysokém lesku jsou velmi často kombinované jak se zárubněmi stříbrné barvy, imitující kovolaminát, tak i s obložkovými zárubněmi ve stejném odstínu vysokého lesku! Povrch dveří je lesklý, hladký a ucelený. Na údržbu je potřeba používat pouze šetrné prostředky bez agresivních čistících složek. Obecně si vystačíte s měkkou utěrkou z mikrovlákna a trochou teplé vody.

Stříkaná barva je nabízena pro naše interiérové v odstínech šedá, stříbrná, bílá a béžová.

Fólie imitující nejčastěji používané dřeviny pro standardní interiéry nabízíme dveře v dekoru buk, dub, olše, ořech, třešeň a také bílé barvě. Folie je ideálním ekonomickým řešením pro málo zatěžované prostory.