Terasy

Jednoduchá a rychlá montáž. Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na naší vzorové prostorné terase si vyberete ze široké škály barev a dřevin.

WPC terasy / Wood plastic composite
Kompozitní krytina ze dřeva a plastu je novým typem produktu vyrobeným pomocí míchání bambusového a dřevěného prášku s HDPE (nízkotlakovým polyetylénem) a dalšími chemickými přísadami, následně se lisuje v jedinečném vysokotlakovém a vysokoteplotním zařízení.
Díky velkému obsahu přírodních vláken (60 %) má WPC krytina nejen vysoký stupeň odolnosti vůči UV záření a povětrnostním vlivům, ale je i lehce opracovatelná.
WPC je naprosto bezpečný, ekologicky nezávadný, nový alternativní materiál, který díky svojí speciální výrobní metodě a vlastnostem nepotřebuje jakýkoli nátěr a lepidlo.
Jedná se tedy o produkt, jenž je ohleduplný k životnímu prostředí. Hlavní materiály, bambusový a dřevěný prášek, jsou odpady z nábytkářských závodů a dalším materiálem je recyklovaný plast.
Vysoká odolnost vůči vlhkosti a termitům, nezvětrává a nepraská.

Dřevěné terasy
V našem sortimentu naleznete i další dřeviny jako Kapur, Massaranduba, Borovice, Thermo Borovice, Borovice - tlakově impregnovaná a Sibiřský modřín.

Vyberte si ze dřevin...

Jehličnatých
Borovice stepní a thermowood,odřín evropský a sibiřský, Cedr

Dubových

Exotických
Bangkirai, Massaranduba, Bukit, Merbau, Garapa, Ipa, Teak